Varol İnşaat

Varol İnşaat 1955'den günümüze kadar konut ihtiyacı olan; kaliteli yaşam merkezi sahibi olmak isteyen, yatırımlarını gayrimenkul alanında değerlendirmeyi düşünen ve planlayan müşterilerimize; kaliteli, mimari kullanımı yüksek, depreme dayanıklı , güvenilir ve de sağlamlıktan ödün vermeden, yaşam merkezleri kurmakta ve de projeler üretmektedir.

Gayrimenkul sahiplerinin, sektör içerisinde karşılaştıkları güçlüklerin bilincinde olan şirketimiz, müşterilerimize her türlü taahütü ve garantiyi vermekten çekinmeden, yüklenmiş olduğu projeleri eksiksiz ve tam olarak sahipleriyle buluşturmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Bunlara ek olarak, inşaat sektöründe edindiğimiz pozitif tecrübelerin ışığında gelişerek ve kurumsallaşarak kamu projelerini de inşa etmekte ve hayata geçirmektedir.

Varol Mimarlık

1955 yılında inşaat sektöründe faliyet göstermeye başlayan Varol Ailesi geçmişinden aldığı deneyim ve gücü; sürekli ve dengeli büyüyerek, bünyesinde yetiştirdiği genç yeteneklerle beraber çalışma alanlarına; mimari proje, iç mimari proje, roleve, restorasyon ve restitüsyon projelerini tasarlayarak ve de uygulayarak VRL mimarlık markasıyla sunmaktadır.

Yarınların topluluğunu bugünden inşa ediyoruz!

Hayalleri hayata geçiriyoruz

İnşaat ve Mimar Uzmanları mı arıyorsunuz?

428

Tamamlanan Projeler

101

Uzman Ekip Üyeleri

98

Alınan Ödüller
X